Proměna

Košík: neobsahuje žádné zboží

Obchodní podmínky

Proměna reedice 2012

Album na CD za 300 Koupit CD

PROMĚNA REEDICE 2012

Sběratelská edice!

"Proměnu" jsme nahrávali s Eliščiným Bandem v roce 2008. Bylo to naše druhé album a těšili jsme se jak malé děti. A tehdy jsme si taky říkali, že jdeme točit nejlepší album našeho života, jak jinak. A určitě to tak taky bylo. Nahrávali jsme v létě roku 08 ve studiu 3bees. Já jsem v tu dobu točil film "Operace Dunaj" kdesi v Polsku u českých hranic. Taky mi tam do Polska tehdy volala Hana Hegerová, jestli bych chtěl vystoupit jako host na jejím koncertě v Brně v Janáčkově divadle. Rozhodně jsem chtěl! Byl to jeden z nejkrásnějších zážitků mé skromné hudební kariéry - být na podiu vedle této úžasné ženy.

Vzhledem k tomu, že všechny kusy z původního nákladu jsou již prodány, připravili jsme pro vás reedici tohoto alba  a to s původně plánovaným pořadím písní a s dvěma bonusy.
Letním hitem "Once I had a baby" a s radio editem písně "Lidice".

Proměna Reedice 2012 vychází ve vydavatelství "Lucky you" 21.9.12

...

 

Milí přátelé,

Je to přímo zázrak - album PROMĚNA zažívá REEDICI! To nikdo z nás nečekal, ale je to tak! A to díky vám, kteří jste bystře pochopili, že mít doma cédečko se jednou nehorázně vyplatí, protože to bude starožitnost vysoké ceny. Otevřete sekty a slavte s námi! 
Tato remasterovaná podoba alba PROMĚNA má několik zajímavostí a rarit díky níž bude již za sto let snad ještě cenější. Vychází na ní dva bonusy. Letní rádiohit "Once I had a baby", a Radio Edit písně "Lidice". Navíc jsou písně na albu v původně zamýšleném pořadí, jak jsem si přál, aby v roce 08 vyšly. Tehdy vydávalo album vydavatelství časopisu Respekt a jedna z pověřených pracovnic měla respektu poměrně málo a pořadí mě donutila změnit. Bylo to citlivé, maličko sadistické a hodně poučné. Ale vše se proměňuje, tekže pořadí je původní tzv. "Budařovo" a čísla u písní tzv."Respektovaná". To aby zůstala vzpomínka na jeden krásně vyřešený umělecký spor.

Děkujeme, že jste investovali do vaší slibné budoucnosti a koupili si album PROMĚNA! Ať vám přinese radost, štěstí a lásku.

To vám přeje,

Jan Paul Budař 2012